Lightway s.r.o. - tubusové světlovody, křišťálový světlovod
Volejte teď: +420 235 300 694
Vyplňte a klikněte na Odeslat:
*

*

Reference zákazníků
jakub brandalík

jakub brandalík
specialista na světlovody

světlovody lightway   ›   Bydlení   ›   Reference zákazníků

Reference majitelů světlovodů Lightway

Potřebujete, aby vám světlovod přivedl dostatek denního světla do vašich místností a dlouho svítil? K vaší volbě mohou pomoci zkušenosti lidí, kteří si již Lightway koupili a užívají jej.

Nemůžete se rozhodnout, jakou značku světlovodu vybrat? Ti, kteří si světelné tubusy vybrali, poskytli svá hodnocení.

Světlovody Lightway už dávno nejsou jen výsadou větších firem, které potřebují do svých pracovních prostor dostat co nejvíce denního světla. Poslední dobou se čím dál častěji setkávám s instalacemi i v rodinných domech. A je to rozhodně dobře, protože co je lepší, než příjemné, bílé a zcela přirozené denní světlo?

RD Stará Boleslav


RD Stará Boleslav

Cílem byl moderně řešený rodinný domek, ležící na okraji chatařské oblasti, defakto již v lese. Už ze samotného umístění domu bylo hned jasné, že se světlem to tu bude dost oříšek. Jednalo se o rozlehlý, pasivní dům, který byl dokončen teprve nedávno (konkrétně loňské léto). Dům leží na velkém pozemku a je doslova obehnán stromy. Za hranicí zahrady začíná hustě zalesněná plocha. Už to samo o sobě si říkalo o nějaké radikální řešení, co se dostatečného přívodu světla týče. Dle slov paní Lucie to v interiéru nebyla žádná sláva ani přes den - za jasného slunného dne. Dokonce již během stavby prý měli vyloženě strach, jak to v interiéru se světlem dopadne.

Jaké jsou dojmy

Podle majitelů předčil výsledek očekávání. Světlovody perfektně plní svou funkci a světla přivádí do interiérů nad očekávání dostatek. Překvapivě i při zamračeném počasí nebo za soumraku - kdy je venku již relativně tma - září svetlovody v interiéru téměř jako ve dne. “Máme zde v domě hodně tmavých míst. Jak jsem již zmínila - chodby a schodiště. Světlovody tento problém krásně vyřešily a světla je dost i tam, kde jinak nejsou žádná okna. Jsme s výsledkem nad míru spokojeni.”, říká paní Lucie - majitelka domu. A současně dodává, že světlovody Lightway jsou zároveň i ohromně praktické a v podstatě bezúdržbové. Díky jejich konstrukci na nich neulpí sníh ani voda. Problém nepředstavuje ani neustále padající jehličí a větvičky - a že je obojího všude kolem požehnaně. Zkrátka jednoduché, elegantní ale 100% funkční řešení, které navíc i dobře vypadá a skvěle zapadá do celkového konceptu domu.

RD Žebětín u Brna

Instalace světlovodů​ probíhala vlastně v průběhu celé rekonstrukce domu. Samotné stavební práce byly bezproblémové a - dle slov majitelů domu - i překvapivě rychlé. Rozdíl je prý znát okamžitě. Paní Kateřina to komentovala: “S instalací a samotným produktem Lightway jsme s celou rodinou plně spokojeni. Přináší nám to do interiéru spoustu denního světla. To, co teď vidíte ještě není nic moc, protože venku je dost ošklivé počasí. Měl byste to ale vidět, když je krásně, slunečno. Pak ty světlovody doslova září a těžko uvěřit, že v tom není žádný světelný zdroj.” A mě nezbývá, než souhlasit. Poděkoval jsem za vyčerpávající exkurzi, popřál paní domácí pěkný a snad konečně i slunečný víkend a vyrazil jsem směr Praha.

 pan Němec, MělníkArchitekt a designer David Plouhar


Náš nový byt byl úžasný, jen to denní světlo v kuchyni chybělo. O možnosti světlovodů jsem se dozvěděla od svého známého. Začala jsem tedy hledat na internetu. Pro firmu Lightway jsem se rozhodla především proto, že se jedná o českého výrobce světlovodů a využívá kvalitní materiály. Mile mě potěšil přístup technika - specialisty na světlovody, kdy osobně přišel, vše změřil a zajistil. I přes velmi komplikované řešení světlovodu a jeho zabudování, byli montéři ochotní a vše proběhlo bez komplikací. Světlovod máme instalovaný od května 2014 v kuchyni a celá rodina ho vnímá velmi pozitivně. Denní světlo máme už od časného rána až do doby než se setmí. Do budoucna uvažujeme ještě o jednom světlovodu na schodiště.

Sandra Holding, PrahaSvětlovod Lightway splnil naše očekávání. Po několikaletém přemýšlení, jak řešit osvětlení našeho obývacího pokoje, umístěného v přízemí řadového domku z přelomu devatenáctého a dvacátého století, a to myslím osvětlení v denní době, se světlovod ukázal jako ideální řešení. Prostě pošmourné místo se rozjasnilo a jižní slunce máme najednou uvnitř domu. Montáž byla profesionální a rychlá, kéž by tak pracovali všichni řemeslníci.

PS: V naší ulici jsem nedávno zahlédl Vaše pracovníky při montáži světlovodu u sousedů!

Ing. Jiří Gelný, Praha


Dobrý den,

při rekonstrukci domu jsme řešili, jak dostaneme denní světlo do suterénu domu, kde je v tuto chvíli kuchyň. Firma Lightway nám vyšla vstříc i při přípravě jednotlivého materiálu, díky atypickému řešení vedení světlovodu. Bylo pro nás důležité, aby světlovod "posbíral" denní světlo již od ranních hodin. Firma Lightway nás zaujala díky používání kvalitního materiálu, především křišťálové kopule a jednozračně plusové body získala za izolační prvek Blue Performance. Světlovod máme již druhým rokem a jsme s ním velmi spokojení. A i když není uprostřed kuchyně, dává dostatek světla do celé místnosti. Montáž byla rychlá a bez komplikací, kdy světlovod byl instalován během jediného dopoledne. Jednání s firmou Lightway bylo na vysoké úrovni. Výborná komunikace se specialisty v oboru. Doporučuji všemi deseti.

Ondřej Stodola, Šternberk


Dobrý den,

při přestavbě pracovní dílny na bytovou jednotku jsem se rozhodoval mezi střešním oknem a světlovodem. Protože rozumím technologii, světlovod jsem si vybral právě díky jeho technickým parametrům. Firmu Lightway jsem našel na internetu. Webové stránky jsou velmi přehledné a informace týkající se světlovodů jasné a srozumitelné. Montáž proběhla bezproblémově. Firmu Lightway doporučuji všem mým známým.

Jan Korbař, PlumlovDobrý den,

při stavbě novostavby byl předpoklad tmavých koutů, dle dispozic domu. Projektantem mi byla navržena možnost světlovodů, která pro mě byla jasnou volbou. Firmu Lightway jsem si vybral na základě doporučení a referencí. Rozhodnutí bylo jednoznačné díky kvalitnímu materiálu, způsobu izolace a dlouhé záruce v porovnání s ostatními výrobci. Se světlovodem od firmy Lightway jsem nadmíru spokojen. Montér, který světlovod instaloval, odvedl svoji práci skvěle.

Tomáš Havlíček, BrnoDobrý den,

na světlovodech Lightway oceňuji vzhled a kvalitu použitého materiálu. Instalace proběhla bezproblémově. Světlovod byl pro mě jasnou volbou při stavbě nízkoenergetického pasivního domu - dřevostavby. Současně podporuje i filozofii těchto domů. Konečný výsledek působí velmi příjemným dojmem, denní světlo na schodišti je přirozené. Jsem maximálně spokojený s firmou Lightway a jejími výrobky.

Dřevostavby Motl, H. Motl


Dobrý den,

zhruba 10 let jsem sledoval trh se světlovody. Nakonec jsem se rozhodl pro výrobce Lightway. I když je investice vyšší, potrpím si na design a kvalitu. S konečným výsledkem jsem velmi spokojený. Jsem rád, že v místnosti se světlovodem již nemusíme svítit umělým osvětlením, zvlášť teď v zimě.

Instalace od firmy Lightway proběhla na profesionální úrovni.

Sportovní areál RÁJ - Srbsko, E. JanebaDobrý den,

reference mám “jen” pozitivní.

Po mnoha letech uvažování a návštěv Vašeho stánku na veletrhu v Brně, jsem do toho konečně “šel” a nelituji. Konečně máme denní světlo v koupelně, což člověk ocení hlavně ráno. A oceňuje to i manželka, která nebyla celé věci od začátku nakloněna.

Rovněž pochvaluji profesionální instalaci, která proběhla dle dohody v daný den a bez nepořádku v bytě i na půdě. Obecně se vyhýbám jakýmkoliv řemeslníkům v mém domě. Na každého mám “vzpomínku” jako jsou rozbité kachličky apod. V případě instalace světlovodu Lightway byl důvod jen k úsměvu.

Takže, světlo mám, celá rodina je nadšená a mrzí mne, že jsem to neudělal dávno.

I. Bartoš


Světlovody samotné, respektive celkové množství světla v místnostech kde jsou umístěny, překonalo naše očekávání. A to nejen za jasná oblohy, ale především při zamračené obloze a nebo během ranních hodin.

Instalace světlovodů proběhla naprosto profesionálně. Montáž všech 3 světlovodů, včetně úklidu zvládli 2 montážní technici během jediného dne a to bez zásadního narušení chodu domácnosti. instalace světlovodů jak do místností, tak i do střešní krytiny je provedena naprosto precizně. Součástí tubusů je i izolační prvek "blue performance" který je v našem případě umístěn ve prostoru stropní izolace.

V budoucnosti počítáme s umístěním ještě min. 1 dalšího světlovodu v dalších prostorech domu

Příjemný den,
Tomáš Vysoký


Vážení přátelé v LIGHTWAY,
děkuji Vám za skvěle provedenou práci Vašich zaměstnanců se kterými jsem přišel do styku před a při instalaci světlovodu v našem domě v Plzni na Slovanech. Pochvala míří na adresu : Roberta Nahapetyana, vedoucího techniků - Dušana Mašína a skvělého technika Richarda Suchánka.

Srdečně děkuji a zdravím . . .
Jiří Blažek - redaktor zpravodajství ČRo Plzeň


Za stavební firmu VHS Vysočina mohu světlovědy Lightway doporučit. Byli jsme spokojeni s komunikací firmy Lightway i se samotnou montáží světlovodů, které byly instalovány v čistírně odpadních vod v Kořenově. Všechno proběhlo hladce a bez zádrhelů. Pracovníci Lightway provedli vše tak, jak měli.

Fruhauf, Syner VHS


Za stavební firmu SEBAPOL mohu říct, že jsme se světlovody Lightway spokojení. Osobně se mi velice líbí technické řešení světlovodů, jsoutotiž mnohem propracovanější než výrobky konkurence. Světlovody Lightway jsou sice oproti konkurenci dražší, ale věřím, že budou fungovat tak, jak mají díky přidaným technickým prvkům.

Jiří Šebesta, SEBAPOL


Světlovod Lightway jsme nechali namontovat soukromému investorovi. Ten je se světlovodem moc spokojený a byl překvapen jeho velkou svítivostí. Z naší strany mohu světlovody Lightway jenom doporučit. Během prací nenastal žádný problém, komunikace se společností byla také naprosto v pořádku.

Jiří Ježek, Perfectstav


Světlovod od firmy Lightway jsem si nechal namontovat do pracovny ve svém bytě, kde mě trápil nedostatek světla. Všechno proběhlo v pořádku. Se svítivostí světlovodu jsem velice spokojen. Velkou výhodu ve světlovodu vidím také v tom, že šetří energii. Osobně mohu společnost Lightway a její světlovody doporučit.

Arnošt Hofman


Se světlovody Lightway jsem velmi spokojený. Světlovody splnily svůj účel a dávají dostatek světla. Potřebovali jsme prosvětlit kuchyň, která vzhledem k rozmístění linky nemohla být vybavena oknem standardní velikosti. Světlovod ji ale krásně prosvětlí. Další světlovod jsme umístili nad schodiště. Během montáže nebyly žádné problémy. Světlovodů si dokonce všímají i návštěvy a moc se jim líbí.

Slavomír Bajer


V nedávné době mi firma Lightway namontovala světlovod. Překvapilo mě, kolik světla je světlovod schopen do místnosti přinést. Uživatelsky jsme s ním spokojeni. Nejvíce se mi na Lightway líbí způsob provedení, pokud stojí v instalaci světlovou nějaká komplikace, rychle se přechází k řešení.

Ing. Peter Borik


S firmou Lightway jsme se seznámila přes mého kolegu. Po instalaci světlovodů jsem byla mile překvapena, jak je světlo plně rozptýlené po místnosti a nijak nevadí očím. Navíc máme konečně dostatek světla v kuchyni. Firmu Lightway bych mohla doporučit i dalším, kteří chtějí mít ve svých místnostech hodně denního světla.

Ivana Kulhavá


Se světlovodem Lightway jsem velmi spokojen, splnil moje očekávání. Příjemným překvapením pro mě bylo i jednání s firmou Lightway, která mi vyšla ve všem vstříc. Velmi se mi líbí, že jde přes světlovod velmi dobře vidět. Jsem rád, že ho mohu používat a mít tak dostatek denního světla.

Petr Tomeš


Již více než rok si dopřáváme denní světlo prostřednictvím světlovodu od Vaší firmy. Je to velmi příjemné a dnes si už neumíme představit, že jsme měli v pokoji šero. Montáž proběhla velmi odborně a šetrně. Děkujeme Vám i montážnímu týmu za dobře odvedenou práci.

Antonín a Miloslava Vosátkovi.


V nedávné době jsem spolupracoval s firmou Lightway. Světlovod je kvalitní a vše proběhlo v rámci normálních stavebních prací. Pokud bych potřeboval další světlovod, obrátím se znovu na firmu Lightway, už je znám delší dobu a jejich produkt je jedním z nejlepších na českém trhu.

Michal Kováříček, stavbyvedoucí GOLDBECK Bau s.r.o.


S Lightway jsem byl spokojený. Všechno co se domluvilo, se udělalo, svítí to dobře. Montážníci dodrželi termín. Lidé, kteří se kolem vyskytují, jsou překvapení, jak dobře to svítí, a manželka je také spokojená. Očekávám, že světlovod bude bezproblémový, že to bude mít po všech stranách nejlepší vlastnosti.

Jaroslav Streit, Blansko


Na základě objednávky dodávala společnost Lightway s.r.o. světlovod DN 52 cm na naši stavbu v Brně, Vídeňské ulici, kde vlivem zastínění štítové zdi novou budovou bylo nutno zajistit osvětlení jednoho stávajícího pokoje. Dodávka se výrazně zkomplikovala nutností provést ocelové výměny ve stávající nosné dřevěné konstrukci stropu, které musela zajistit naše společnost. Společnost Lightway s.r.o. dodala světlovod v požadovaném termínu a ve velmi dobré kvalitě. Při dodávkách světlovou mohu tuto společnost doporučit jako spolehlivého partnera.

Ing. Pavel Čech, LUXIT4you s.r.o.


Se světlovody lightway jsme velmi spokojeni, přesně splnily naše očekávání. Zatímco dříve bylo v obývací místnosti málo světla (zejména, když bylo pod mrakem), tak nyní je místnost krásně prosvětlená. Lightway jsme si vybrali zejména proto, že nás obchodník přesvědčil o tom, že izolace - prvek Blue Performance zamezí veškerým potenciálním problémům s vlhkostí a kondenzací páry (a též s únikem tepla). Nejdůležitější pro nás ve finále byla kvalita výrobku a provedení, i když byla cena o něco vyšší než u konkurence. Byli jsme spokojení i s montážníky - byli velice slušní, trpělivě s námi vybrali přesné místo, kam světlovod umístíme, vše po sobě uklidili.. Takže celkový dojem byl dobrý, prostě dobře investované peníze.

Jan Široký


Světlovod jsme chtěli na chalupu, aby nám osvětlil kuchyň, kde nebylo dost světla. Způsob osvětlení se líbí nám i ostatním, i když si myslím, že to bylo celkem drahé. Ovšem na rozdíl od konkurence je tady kvalitní kopule. O světlovodech jsem se dozvěděl už kdysi dávno, a když jsem si teď na internetu vybíral pro kterou firmu se rozhodnu, rozhodl jsem se pro Lightway i přes vyšší cenu.

Josef Kulíšek


Lightway jsem si vybral, protože měli nejprofesionálnější prezentaci na internetu. V krátkých videích jsou pěkně vysvětlené věci, o kterých ostatní nemluví. Hlavně mě zajímaly tepelné mosty, protože z těchto věcí jsem měl strach. Světlovod mám v chodbě, která je teď hezky osvětlená, zatím se to všem líbí a já jsem spokojený.

Daniel Čížek


Před časem mi Lightway instaloval světlovody. I když se muselo měřit nadvakrát, vše proběhlo v pořádku a jsem spokojený. Nejvíce se mi líbí křišťál a také to, že to vydrží 20 let. Lightway mi vyřešil osvětlení kuchyně, světlovod to krásně osvětlil.

Miroslav Sedláček


Reference


Před časem jsem potřeboval vyřešit přívod světla. I když mi lidé z mého okolí říkali, že si mám dát něco levnějšího, neposlechl jsem je, a zvolil  Lightway, protože je nejkvalitnější. Můj problém se tím vyřešil.  Produkt znám už z veletrhu a z televize. Jsem spokojený i s montáží a obchodníkem. Můžu vřele doporučit!

Martin Fuis


Před časem jsem spolupracoval s firmou Lightway. Realizace celého projektu proběhla bez problémů jak ze strany montáže i co se obchodníka týče. Montážník provedl vše v naší domluvě a hlavně požadované kvalitě. Světlovod Lightway mohu určitě všem doporučit.

Miroslav Mančík


Nedávno mi Lightway instaloval světlovody. Velmi mě světlovod překvapil, jak se po jeho instalaci garáž rozsvítila. To jsem ani nečekal. Hned jsem se pochlubil známým a mělo to velký ohlas. Nám to moc pomohlo, protože sousedka nám nedovolila zasadit do stěny okna, takže bychom museli svítit celý den a to by se prodražilo.

Jaroslav Pošepný


S firmou Lightway jsem coby správce budovaného areálu spokojený, chlapi na montáž byli v pohodě a na čem jsme se domluvili, to splnili, vše proběhlo v pořádku včetně úklidu.  Nejvíce mě oslovil tepelný most, takže jsem zvědavý, jak to prověří zima. Společně s montéry z  Lightway jsme vyřešili problém s atypickým stropem, je to teď vyřešené k naší spokojenosti. Na Lightway se firma, ve které pracuji, obrátila na doporučení.

David Jakubec


S Lightway jsme spokojeni i když jsou ceny vysoké. Vše proběhlo, jak jsme očekávali, dle domluvy. Zákazníky sice překvapí cena, ale ta je vyvážena kvalitou. Většina mých kolegů už světlovody Lightway na své stavby instalovali. V tomto případě nám Lightway vyřešil osvětlení tmavé chodby.

Ing. Petr Usvald


Před časem mi společnost Lightway nainstalovala světlovod do chodby našeho domu. Spokojení jsme moc, rádi bychom realizovali ještě jeden do konce roku a určitě se opět obrátíme na Lightway. Vše proběhlo v pořádku. Pán co přijel, byl perfektní, všechno vyměřil a vysvětlil, pouze jsem pak musela urgovat termín montáže. Práce ale byla perfektní a mládenci byli úžasní, co to dělali. My jsme viděli světlovod u známých, ale ti měli plastový a my jsme chtěli křišťál. Ostatní říkají, že je úplně super. Lightway mi vyřešil problém s osvětlením chodby.

Dagmar Jelínková


V nedávné době mi firma Lightway namontovala světlovod. Jsem spokojený. Není nic, co je jinak než jsem očekával. Lightway se líbí i ostatním, je tam spokojenost a doporučil bych Lightway i ostatním. Nejvíce se mi na Lightway líbí způsob provedení, mají vše dobře vyřešeno po technické i obchodní stránce. Lightway mi vyřešil problém s osvětlením.

Ing. Josef Zeman


V nedávné době mi firma Lightway namontovala světlovody. S Lightway jsem spokojený, plní to svoji funkci. Všechno proběhlo v pořádku přesně tak, jak jsme se domuvili. Nejvíce jsem ocenil rychlost komunikace a to se také stalo důležitým faktorem v rozhodovací fázi. Lightway mi vyřešil osvětlení podkrovní chodby.

Igor Hellberg


Lightway světlovody jsou u nás instalovány do staveb klasických i dřevěných, v nízkoenergetickém i pasivním standardu. Dříve jsme používali i produkty jiných firem, ale nesplnily to, co jsme od nich očekávali (výskyt kondenzace, slabá technická podpora...). Z produktů, které současný trh nabízí, jsou pro nás nejlepší volbou výrobky firmy Lightway. Nejvíce na výrobcích oceňuji tepelně technické vlastnosti, vyřešené kondenzace, prvek Blue Performance, výborná užitná hodnota hlavně z estetického hlediska. Výrobky splňují veškeré uváděné parametry, nemáme k nim žádné výhrady

Marcel Dobiáš


Dobry den , světlovody jsou pekne, ten pan co je instaloval byl velmi ochotny a rozumny, takze urcite pochvala. O jiných světlovodech mi stavebni dozor a jini rikali, ze se poti, tudiz vyber vaseho vyrobku.

Zdravim, Š.R. RD Lety


Chtěli jsme vytvořit pracovní místnost z garáže a přípravny. Světlo tam zvenku je, ale bylo ho málo. Rozhodli jsme se pro světlovod, aby se tam nemuselo ve dne svítit. Jedná se o světlovod Lightway Silver LW 600 a je to atypická montáž z terasy do sklepa. Jsme spokojeni, pěkně nám to osvětlilo pracovní místnost v suterénu.

Adéla Urbancová, rodinný dům Brno Ivanovice


Manžel je akademický malíř, v ateliéru měl dvě střešní okna, ale neměl dost světla. Tak jsme se rozhodli pro světlovod Lightway. Je to pohodlné a elegantní řešení.

V den, kdy se světlovody montovaly jsem měla v domě 5 různých řemeslníků a běhala jsem od jednoho k druhému. Montážníci z firmy Lightway byli slušní, poctiví a byla jsem s nimi velmi spokojená. Odvedli perfektní práci.

Vlastně byli nejlepší řemeslníci, které jsem tady kdy měla.

Paní Dana Yussupová, rodinný dům Kralupy n. Vltavou


Dobrý den pane Nahapetyan,
včera 20.9.2011 v našem bungalovu proběhla montáž světlovodu lightway Vaším střediskem v Kuřimi, konkrétně panem Mášem + 1 a to za dosti špatného počasí (zataženo a déšť na spadnutí), ale nepršelo a vše OK. Dnes ráno, kdy je jasno a svítí venku sluníčku svítí i u nás v jídelně a to díky Vašemu ,,zázračnému" světlovodu Lightway Blue Performance, které budeme moci komplexně docenit i v zimě vzhledem k jeho další nadstandartnosti v podobě tepelné izolaci ,,BP". Ale již dnes se musíme s Vámi podělit o velkou naši radost a potěšení, kdy díky ligtwayi se náš byt tak úžasně prosvětlil, že máme dojem z rožnutého světla nad jídelním stolem a chodíme vypnout nezapnutý vypínač lustru. Najednou nám ani není líto vynaložení dosti značných finančních prostředků na tuto investice.

Děkujeme Vám za Vaši nabídku i montáž, o které jsme se dozvěděli prvotně z časopisů ,,Můj dům" a ,,Dům & zahrada" Kdykoliv pojedete kolem Boskovic jste u nás vítán. Těšíme se na Vaši návštěvu, při které vzhlédnete ,,Vaše" dílo.

S pozdravem
Ing. R.M. Dosedla & Mgr. V. Pulcová


Dobrý den pane Brandalíku,
tak právě dnes, 28.12.2010, byla provedena vlastní realizace obou světlovodů. Chtěl bych při této příležitosti pochválit oba montéry, sice jsem jim terén připravil (hlavně sekání otvorů a vyčištění střechy v rámci možností - mrzlo až praštělo, sněhu tu je také požehnaně), ale s jejich pomocí se podařilo najít opravdu nejkratší trasu a hlavně však do požadované šikmé části střechy. Sice jsem ještě dodatečně dosekával a zvětšoval kvůli tomu otvory, vlastní koleno je totiž velkou částí už ve zdi, no prostě montéry chválím. Dobře se nám spolupracovalo.

Přeji Vám hodně zdraví a pohody do nového roku.
Ing. Ladislav Chlum


Dobrý den,
chtěl bych Vám především poděkovat za to pondělní rychlé vyřízení a nachystání zboží. Světlovod jsem včera nainstaloval a jsem absolutně nadšený. Cely prostor je nádherně prosvětlen, množství světla, které přivádí je ohromné. Ten Velux pro chodbu půjde zřejmě brzo pryč :)
Každopádně budu váš produkt všude vřele doporučovat.

Přeji pěkný den.
Lukáš Rosa


Dobrý den pane Brandalíku,
díííky!!! Konečně máme světlo!!! Nemohu tomu ani věřit!!! Jsem velice spokojená – jen si ještě chci ověřit údržbu světlovodu.

Jak často a čím máme ošetřovat kopuli na střeše??? Náš soused dost intenzivně topí vším možným i nemožným... Mám obavy ze sazí a popela.... a ještě: všichni se nás ptají na „izolaci“ (jestli nám v zimě světlovodem nebude unikat teplo z bytu....) Prosím Vás o poslední rady :-)))
Děkuji

Ze sluncem zalité Vysočiny přeji pěkný den
Vlasta Dvořáková, Dolní Cerekev


Ceník

*

*

*

*

*Povinný údaj

Chápeme, že chcete vědět cenu, protože cena je důležitá. Firmy, které Vám chtějí pouze prodat světlovod, Vám dají ceník. Lidem, kterým záleží na tom, aby Vaše místnost měla dostatek denního světla, se Vás nejdříve zeptají na Vaše představy a požadavky a až potom Vám navrhnou správný světlovod, sdělí jeho cenu a vy se sami rozhodnete. Stejně tak postupujeme i my. Vyplňte tak níže uvedený formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Chci vědět cenu světlovodu

*

*

*

*

*Povinný údaj

Chápeme, že chcete vědět cenu, protože cena je důležitá. Firmy, které Vám chtějí pouze prodat světlovod, Vám dají ceník. Lidem, kterým záleží na tom, aby Vaše místnost měla dostatek denního světla, se Vás nejdříve zeptají na Vaše představy a požadavky a až potom Vám navrhnou správný světlovod, sdělí jeho cenu a vy se sami rozhodnete. Stejně tak postupujeme i my. Vyplňte tak níže uvedený formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Video - 7 tipů pro výběr světlovodu
Chci vědět
cenu světlovodu

Připravili jsme pro Vás video seriál „7 věcí, které byste měli vědět při výběru světlovodu“. Pro zaslání všech 7 tipů postačí, když uvedete Váš email: 7 věcí, které byste měli vědět při výběru světlovodu

*

*